Arijus Bula, Rėkyvos progimnazija,  3 a kl.
 Knister -  „Ragana  Lile skrenda i Menulį“.  Knygoje rašoma kaip Lilė išgelbėjo princesę ir jos vyra nuo mirties kosmose;
 Knister – „Ragana Lilė dinozaurų šalyje“. Knyga apie Lilę, kuri pateko į dinozaurų pasaulį su broliuku  Leonu ir išgelbėjo jį nuo plėšraus dinozauro. 
 Jonathan Swift – „Guliveris pas liliputus“. Knygoje rašoma apie Guliverį, kuris padėjo liliputams išgyventi. 
 Ana Siuvel – „Juodasis gražuolis“. Knyga apie apie juodą arklį kurį daug kartų parduodavo ir kuriam keisdavosi šeimininkai.
 Antonia Michaelis „Pas mus Amerlyje“. Knyga  apie Luizą su draugais Amerlyje kur buvo daug  nuotykių  ir smagių akimirkų. 
 Knister – „Ragana Lilė ir užburtas kardas“ Ši knyga apie Lilę, kuri nugalėjo juodąjį riterį ir išgelbėjo žmones nuo ugnies. Pasimokiau, kad galima nugalėti baimes.

Mindaugas, Rėkyvos progimnazija, 3a kl. 
Knister – „Ragana Lilė ir bailusis vikingas“. Ši knyga apie Lilę, kuri nukeliavo į  vikingų laikus ir susipažino su jais. Jiems bekeliaujant atsitiko taip, kad vienas berniukas iškrito už borto. 
Mantas Vaišnoras – „Jei mėnulis būtų nulis“. Ši knyga apie skaičius, kurie vienas kitam padėjo. Jie buvo geri draugai ir patyrė labai daug nuotykių.

Liepa Burškaitytė, Rėkyvos progimnazija, 3a kl. 
Philippa Pearce – „Tomo vidurnakčio parkas“ . Knyga apie  berniuką, kuris ieškojo atsakymų į klausimus.

Meida Pautieniūtė, Rėkyvos progimnazija, 3a kl.
V.Misevičius – „Danuko Dunduliuko nuotykiai“.  Knyga apie Danuką, kuris buvo melagis ir     neklaužada.

Emilija Šmitaitė, Rėkyvos progimnazija, 3a kl.
Holly Web „Kačiukas, kurio niekas nenorėjo“. Tai knyga apie kačiuką, kurio niekas nenorėjo. Jam buvo liūdna. Supratau, kad ir gyvūnai, kaip žmonės gali jaustis vieniši.

Nomeda Žukauskaitė, Rėkyvos progimnazija, 3a kl.
K.Marukas – „Naujųjų metų naktį“ . Mergaitė laukė Kalėdų senelio ir jį pamatė sapne. Supratau, kad ir sapnuose gali įvykti stebuklai.

Arminas Poškus, Rėkyvos progimnazija, 3a kl. 
Rick Riordan „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai". Skaičiau apie berniuką, kuris vogė žaibą.

Armandas Žygas, , Rėkyvos progimnazija, 3a kl.
Paul Van Loon – „Vilkolakiukas Dolfas“ Berniukas per mėnulio pilnatį pavirto vilkolakiu.

Dovydas Švambarys, Rėkyvos progimnazija, 3a kl.
Antoine de Saint-Exupery „Mažasis princas“. Knyga apie berniuką, kuris norėjo prisijaukinti vienišą lapę. Pasimokiau, kad reikia turėti draugų.